Mūsų partnerių UAB "ORTOPAGALBA" tikslas – rūpintis Jumis ir Jūsų sveikata
2018-09-07 by Jolanta Dulinskienė *Straipsniai

Mūsų partnerių UAB “ORTOPAGALBA” tikslas – rūpintis Jumis ir Jūsų sveikata

Dėmesys yra skiriamas komfortiškam judėjimui, gerai fizinei sveikatai ortopedinėmis priemonėmis, kurios padeda išvengti traumų, greitina sveikimo procesą ir nevaržo judėjimo laisvės.


Sudaryti pacientams visapusiškai palankias sveikimo sąlygas gali būti sudėtinga, tačiau pasitelkus papildomas reabilitacijos ir slaugos priemones pagalba kitam asmeniui gali tapti lengvesne.

Priemonės palengvina gijimo po traumų procesus, gerina žmogaus gyvenimo kokybę, fizinę bei emocinę sveikatą.


Šie svarbūs procesai padeda žmogui greičiau grįžti į įprastą rutiną, suteikia daugiau saugumo jausmo.


Tvirtos, kokybiškos reabilitacijos ir slaugos priemonės suteikia galimybę perkelti, pasukti, prilaikyti pacientus.

Šie įrenginiai palengvinti kasdienę priežiūrą slaugant gulintį pacientą.

Be to, yra didelis pasirinkimas gydomosios linijos kojų, rankų, kaklo ir stuburo įtvarų, kurie yra gaminami pagal individualius užsakymus.

Kiekvienam pacientui yra atliekama išsami pėdų apžiūrą: nustatoma pėdos deformacija, skliautų aukštis, įvertinami skausmingi pėdų taškai. Klientui pageidavus yra atliekami įvairūs tyrimai (pvz. kompiuterinis tyrimas, nurodantis slėgio pasiskirstymą pėdose judant).

“ORTOPAGALBA” savo asortimente siūlo aukštos kokybės ir žinomų gamintojų ortopedines priemones, padėsiančias atstatyti skirtingas funkcijas bei jaustis geriau.

Vienos priemonės tiks reabilitacijai ir mankštai po ligos, o kitos priemonės suteiks judėjimo komfortą ir džiaugsmą gyvenimu.